X1

Vďaka konkurencieschopnej cene X1 poskytuje vynikajúcu kvalitu obrazu s pokročilou zobrazovacou technológiou, ako sú Pulse Inversion Harmonic, VFusion, Vspeckle.

Pulse Inversion Harmonic: Pri nelineárnom zobrazovaní poskytuje Pulse Inversion Harmonic lepšiu kvalitu obrazu a rozšírené diagnostické možnosti znížením potenciálneho rušenia zo základného signálu.
VFusion: VFusion pomáha zlepšiť obrazové informácie prostredníctvom prenosu signálu z rôznych uhlov, ktoré zvyšujú rozlíšenie kontrastu a znižujú šumy.
VSpeckle: Vspeckle dokáže automaticky zlepšiť kontrast a znížiť škvrny, zákal a iné artefakty na základe rôznych požiadaviek aplikácie.
Efektívny pracovný postup: Jednoduché používateľské rozhranie a ovládanie pomocou dotykového panela vám umožní pracovať efektívne každý deň
Všestranné aplikačné nástroje
Auto IMT: Automaticky meria hrúbku intímnej médie v záujmovej oblasti a poskytuje výsledok merania jednoduchým, rýchlym a presným spôsobom.
Automatické sledovanie: Automatické sledovanie obálky spektra, bez ohľadu na živý alebo zmrazený stav a automatické zobrazenie položiek merania
2D Auto Follicle (Automatická folikulácia): Stačí jedno kliknutie, systém rozpozná vaječníky na snímke a automaticky vypočíta kľúčové položky merania vaječníkov/
Pview (v reálnom čase): Pview umožňuje rozšírené zobrazenie vzťahu anatomických štruktúr
4D zobrazovanie: VINNO X1 ponúka vysokokvalitné 3D/4D snímky s funkciou MCut, Rôzny pohľad na štruktúry plodu z rôznych rezov môže zvýšiť vašu diagnostickú istotu.
Click to order
Your order
Total: 
Your Name
Your Company Name
Your Company Reg. number
Your Email
Your Phone
Street
City
ZIP code